LKS Iskra Krasne - strona nieoficjalna

Brak aktywnych ankiet.

Podsumowanie rundy jesiennej 2015/2016 - Seniorzy

• autor: dawid12726, 2015-11-23 20:32

Od ostatniego meczu ligowego minęło już ponad tydzień więc przyszedł czas na spokojną ocenę minionej rundy. Chodź to będzie wyłącznie  moja subiektywna ocena to myślę , że większość osób związanych z klubem będzie podobnego zdania.

Rundę rozpoczynamy głodni sukcesu i z pełną wiarą i nadzieją , że stać nas na dobrą grę i ostatecznie wysoką lokatę na półmetku sezonu. Rozgrywki zaczynamy z dobrą grą ale niezbyt dobrymi wynikami , w pierwszych czterech meczach zdobywamy zaledwie 4 punkty jednak wszyscy wiedzieliśmy , że nasza forma dopiero zwyżkuje i najlepsze przed nami. Tak też było , wygraliśmy kolejne 4 spotkania z rządu co pozwoliło nam doskoczyć do czołówki w , której do 12 kolejki ligowej udało się utrzymać.Dalszy ciąg jesiennych zmagań to zdecydowana obniżka naszej dyspozycji. Po kontrowersyjnej porażce w Troszynie w 11 serii gier, wygrywamy do końca już tylko z Tęczą Ojrzeń . Ostatnie 3 spotkania to tylko jeden punkt zdobyty na boisku outsaidera w Płońsku . Rundę kończymy na 7 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 23 punktów. Jest to poniżej naszych przed sezonowych ambicji jednak patrząc przez pryzmat całej rundy jest to chyba adekwatna pozycja do tego co zaprezentowaliśmy przez całą rundę. Bilans dobrych i słabych meczy wyszedł praktycznie na zero dlatego pozycja w środku tabeli zupełnie oddaje to co zaprezentowaliśmy jesienią na boiskach Ligi Okręgowej. Z 15 rozegranych spotkań wygraliśmy 7 , zremisowaliśmy 2 mecze i odnieśliśmy 6 porażek strzelając przy tym 25 bramek a tracąc aż 27. Zdecydowanie lepiej spisaliśmy się przed własną publicznością wygrywając 62% spotkań w porównaniu procent naszych wyjazdowych zwycięstw wyniósł 28 %. Zawodnikiem , który najwięcej przebywał na boisku był Adam Niestępski (1334 min) , który także zdobył najwięcej bramek dla naszego zespołu zaliczając 8 trafień. Najlepszymi asystentami byli Marek Jasiński i Adam Niestępski notując po 4 kluczowe podania.Klasyfikację kartek zdecydowanie wygrał Sebastian Szmalc , notując na swoim koncie aż 10 żółtych kartoników. Na końcowy wynik miały też przełożenie nieobecności kluczowych zawodników podczas spotkań , w każdym meczu graliśmy praktycznie innym składem a rotacje zachodziły najczęściej w formacji defensywnej formacji zespołu co też miało wpływ na ilość straconych bramek. Nie omijał nas też pech. Ciężkich kontuzji już na początku rundy doznali Bartosz Prekiel i Szymon Osiecki, którzy byli podstawowymi obroncami naszego zespołu. O drobniejszych kontuzjach już nie wspominając ,ale jak wiadomo taka jest piłka i trzeba sobie z takimi rzeczami radzić . Ogólnie można powiedzieć , że mogło być lepiej ale nie jest najgorzej na pewno w zimę mocno popracujemy aby już wiosną zaatakować wysokie pozycje w ligowej tabeli. Jedno jest pewno ,zespół którym dysponujemy ma ogromny potencjał co pokazał w niektórych meczach. Trzeba tylko ustabilizować formę i zrobić wszystko aby utrzymać odpowiedni poziom przez kolejne 15 kolejek ligowych.

Statystycznie najlepszym zawodnikiem rundy jesiennej został Adam Niestępski , który to przez większość rozegranych spotkań prezentował w miarę równy poziom. Jest to mój osobisty wybór a kogo wybrała drużyna dowiemy się już 5 grudnia podczas podsumowującego spotkania klubowego kończącego rundę.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Kryształ Glinojeck - Iskra Krasne
Ładowanie...