herb LKS Iskra Krasne
Żbik Nasielsk   LKS Iskra Krasne

2017-05-20, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

Co można napisać o takim meczu ... Znów tracimy punkty w sposób , który nie przystoi , każdej drużynie. Jedziemy na ciężki teren do Nasielska , dwa razy wychodzimy na prowadzenie , żeby ostatecznie przegrać mecz. Robimy zbyt dużo błędów w defensywie i nawet przyzwoita gra z przodu i zdobyte bramki po raz kolejny nie dają nam punktów. Pierwszą bramkę zdobywamy bardzo szybko bo już około 2 minuty spotkania. Świetne podanie otwierające drogę w pole karne podanie od Patryka Tosika dostaje Łukasz Trajer , który jeszcze wykłada piłkę Malinowskiemu i mamy 0-1 dla naszej druzyny. Mecz był wyrównany , intensywny jak na panujące warunki atmosferyczne i przez całe spotkanie nie zarysowała się przewaga żadnej z drużyn. Nie długo mogliśmy cieszyć się z prowadzenia bo już w 12 minucie spotkania indywidualną akcję przeprowadził najlepszy strzelec drużyny z Nasielska Marek Osiński i z jedenastego metra płaskim strzałem pokonał Brzozowskiego. Walczyliśmy , gospodarze tworzyli sobie sytuacje jednak nie potrafili ich wykorzystać podobnie było z naszej strony. Pojedynek sam na sam z bramkarzem przegrał chociażby Adam Niestępski. Dopieliśmy swego dopiero w 43 minucie. Znów świetnym podaniem popisał się Tosik , który tym razem obsłużył Daniela Malinowskiego a popularny LiLi minął bramkarza , któremu nie pozostało nic jak sfaulować naszego kapitana. Sam poszkodowany pewnie wykonał rzut karny zdobywając swoją 20 bramkę w tym sezonie. Na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem. Mobilizacja była , wyszliśmy skoncentrowani i na nie wiele pozwalaliśmy rywalom . Aż do 65 minuty meczu kiedy to przepięknym strzałem z rzutu wolnego z około 20 metrów popisał się kapitan Żbika i mieliśmy remis. Ta bramka troszkę nas przygasiła. Liczyliśmy tylko na indywidualne popisy Tosika i Malinowskiego jednak Ci byli dobrze kryci przez graczy gospodarzy i ciężko nam było tworzyć sytuacje bramkowe. W 80 minucie stało się najgorsze niezdecydowanie i bierność naszych stoperów wykorzystał najaktywniejszy w tym meczu w drużynie Żbika Osiński i przegrywaliśmy. Wynik się już nie zmienił i po kolejnym dobrym meczu w naszym wykonaniu wracamy do Krasnego , źli i rozczarowani bo bez punktów. Łatwiej na pewno nie będzie , bo już w środę do Krasnego przyjedzie lider z Ostrołęki a w sobotę na swoim boisku gramy z Soną Nowe Miasto. Warto dodać, że w poprzednim meczu po raz kolejny odnowiła się kontuzja Adama Błaszczaka i do końca sezonu musimy sobie radzić bez filara naszej defensywy co na pewno jest widoczne w naszych poczynaniach obronnych. Adam zdrowia !